Złe emocje w życiu. Jak ich unikać

Od wielu lat pracując z ludźmi wiem, jak ważną rolę w życiu pełnią emocje.

Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie jak jest. Sposób w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.
VIRGINIA SATIR

olejki eteryczne, złe emocje
Energise Me

Potrafią zawładnąć ciałem i wyłączyć zdrowy rozsądek. Silne doznania uruchamiają np. wydzielanie się hormonu stresu (kortyzolu), który wypływa na funkcjonowanie organizmu. Niestety też wywołują tak popularną depresję. Zaburzenia depresyjne mają związek z tempem życia, stresem, aktywnością, czy wręcz nadaktywnością zawodową, złym doświadczeniam życiowym, wystąpieniem choroby przewlekłej itp.

Mimo, że mam świadomość objawów somatycznych stresu, to nieraz mnie również dotykają. Intensywne tempo życia niestety odbija się na zdrowiu. Stres powoduje bezsenność oraz bóle mięśni. To jest ostateczny znak, że muszę zwolnić, odciąć się od tego co wywołuje te objawy. Z odsieczą przyszły olejki eteryczne Oriflame.

W mojej pracy niezastąpiony jest Empower Me – który dodaje mi odwagi i wiary w podejmowane działania. Na dobranoc natomiast Relax Me sprawił, że wzrosła długość mojego głębokiego snu aż o 1 godzinę, a wcześniej bardzo często miewałam bezsenne noce. Aktualnie ze względu na czas pandemii, tylko domowe SPA wchodzi w grę, jednak kąpiel przy świecach, muzyce z dodatkiem ulubionych doznań zapachowych to aktualnie najlepsze rozwiązanie na problemy codzienne.

Kiedy usłyszałam, że Oriflame wprowadza olejki eteryczne, to bardzo się ucieszyłam. Współpracuje z tą firmą w obszarze biznesowym a teraz jeszcze powstał produkt do którego chętnie sięgam.

olejki eteryczne
olejki MindMood

Tym bardziej, że jest to firma promująca naturalność w kosmetykach, życiu ale też zdrowy tryb życia. Wszystkie te aspekty tworzą piękno w szwedzkim stylu.

Piękno w szwedzkim stylu pomaga nabrać pewności siebie i znaleźć równowagę w życiu. A równowaga, która pochodzi z wnętrza – daje kontrolę, bez względu na to, co przynosi życie. Ja już potrafię znaleźć równowagę zgodnie z szwedzką nazwą „lagom”.

Koniecznie zapoznaj się z gamą nowej Marki Mind&Mood! Zachęcam do stosowania w codziennym rytuale piękna – na zewnątrz jak i wewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.