5 pomysłów na prezent dla męża/chłopaka/brata/taty/kochanka

prezent

 

Czy miewasz problemy z pomysłem na prezent dla mężczyzny? Swojego lub koleżanki? Ja miewam. I tak kilka razy w roku (święta, urodziny, imieniny).Staram się zawsze męża zaskoczyć i nad prezentem dla niego myślę bardzo bardzo długo. Chciałabym podzielić się z Wami 5 pomysłami, które były dla niego bardzo miłą niespodzianką, pozytywnym zaskoczeniem, powodem radości i euforii  – może dla Was staną się inspiracją?

Prezent dla faceta… Nasze chłopaki tez mają ciężkie życie (i nie mam tu na myśli tego, że muszą z nami żyć – co to to to nie!), stres w pracy, obowiązki domowe, dlatego uważam, że należy im się trochę przyjemności od życia, ot jakaś niespodzianka, chociażby kosztowna, ale czasami wystarczy drobiazg!
Jak wybrać najlepszy prezent dla męża? O to moje wskazówki i pomysły:
– Przede wszystkim skup się na zainteresowaniach i pasjach partnera. Może zajmuje się czymś hobbistycznie i akurat potrzebuje np. jakiegoś narzędzia?
–  Zacznij o prezencie myśleć co najmniej z miesięcznym wyprzedzeniem i obserwuj ewentualnie zadawaj dyskretne pytania by ukierunkować się na konkretną rzecz, np. co aktualnie pisze, tworzy czyta?

 

A o to moje pomysły, które sprawiły dużo radości mojemu mężczyźnie:
 

     1. Gra typu escape room

 
Pewnego razu podarowałam mężowi voucher na escape room w Break The Brain.

prezent


Mam nadzieje, że słyszeliście o tym? To niesamowita przygoda z dreszczykiem emocji!! W Bydgoszczy polecam Break the Brain, w którym do wyboru macie aż 4 pokoje: Zakład psychiatryczny, Poszukiwacz skarbów, Seryjny morderca, W odległej galaktyce (Star Wars) – prawda że brzmią intrygująco??

czas wolny


A na czym polega ta gra? Celem jest wydostanie się z pokoju w którym znajduje się masę logicznych zagadek. Ukryte rekwizyty, sekretne schowki, tajemnicze przedmioty, klucze, układanki, szyfry. Trzeba być uważnym, gdyż wszystko może okazać się niezbędne do zdobycia głównego klucza, który umożliwi Wam opuszczenie pokoju.

czas wolny


W grze może wziąć udział od 2 do 5 osób a czas trwania to przede wszystkim 60 minut. W razie problemów można zerkać na monitor, w którym pojawiają się podpowiedzi.
W Break theBrain możesz zamówić voucher dla wybranej osoby ale także zorganizować tzw. Imprezę firmową, czy urodzinową! Zajrzyj na ich stronę i sam się przekonaj o ich pomysłowości!

      2. Voucher na lot zapoznawczy szybowcem

samorealizacja


To mój najświeższy pomysł. Lot zapoznawczy szybowcem za samolotem nad Bydgoszczą. Mąż był bardzo zaskoczony jak zobaczył zaproszenie, a nawet przyznał się, że się trochę przeraził… 
     
                                       rozwoj osobisty

motywacja


   

Jednak w ostateczności nie mógł się doczekać upragnionego lotu. Były niesamowite emocje, wrażenie, adrenalina podniesiona a wszystko zostało uwiecznione na amatorskich filmikach. Mojemu mężczyźnie tak się spodobało że myśli o szkoleniu na pilota awionetki!!! …żartuje… ale chciałby nauczyć się latać samodzielnie szybowcem!


rozwoj zawodowy


Oprócz lotu szybowcem można też wziąć pod uwagę skok spadochronem, lot szybowcem z wyciągarki, lot samolotem widokowy, a o wszystkim dowiesz się w Aeroklubiebydgoskim.

    3. Wypad na weekend

blog o rozwoju osobistym


Tak myślę, że to jest najlepszy prezent  nie tylko dla mężczyzny…  Opcje do wyboru – możesz zaskoczyć partnera i zarezerwować pokój/domek tylko dla Was dwojga tym samym organizując opiekę dla dzieci, lub zaplanować tzw. „wypad” całej rodziny. 

czas wolny


Ja tak nieraz robię – informuje męża, że na konkretny weekend nie ma sobie nic planować, bo wyjeżdżamy, pakujemy się i w piątek przed ruszeniem w drogę podaje mu adres żeby w GPS „wklepał” – no i wtedy jest to dla niego niespodzianka! Przeważnie wybieramy miejsca spokojne, gdzie i syn i my wypoczniemy, jest to albo nad morzem albo gdzieś w lesie na grzybach. Zapewniam Was, że jest to miła niespodzianka dla Partnera!

                                    relaks

    4. Książka

A może Twój Partner lubi czytać książki? Czym się interesuje? Ma jakieś pasje? Piłka nożna? Modelarstwo? Aktualnie jest tyle pozycji na rynku, które nawiązują do zainteresowań i hobby. Książka na pewno przyda się na długie jesienne czy zimowe wieczory. Hmmm ja Mojemu na święta chyba kupię książkę o szybowcach… A tak w ogóle jakby ktoś się pytał – to ja bardzo lubię czytać książki…

    5. Produkty/narzędzia związane z zainteresowaniami męża

I tutaj znowu masz pole do popisu – co Twój Partner lubi robić? Zastanów się przemyśl, dopytaj, co potrzebuje? Wędka lub spławik do wędkowania? Nową grę na Xboksa? Czy może drymer do modeli? Ja kupiłam kiedyś mężowi właśnie taką elektryczną miniszlifierkę, gdyż w wolnych chwilach skleja modele – i to nie byle jakie!

hobby


 
To są moje propozycje na prezent dla męża, można je wykorzystać nie tylko jako prezent urodzinowy czy imieninowy ale po prostu jako prezent na święta. A Wy jakie miałyście pomysły? 

25 thoughts on “5 pomysłów na prezent dla męża/chłopaka/brata/taty/kochanka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *