Kreatywność, czyli Spotkanie Blogerek z Księżycovą

 

     Gdziekolwiek nie jesteś, gdziekolwiek nie idziesz napotykasz ludzi. Tłumy tak bardzo czasem zindywidualizowanych postaci, różniących się od siebie diametralnie. Zawsze zadziwia mnie ten fakt, jak to możliwe?

Rudy, blond, brunet, zbyt szczupły, ksiądz. Każdy inny pod względem płci, wyglądu, wyznania seksualnego, wyrażanych poglądów. Kreatywność w każdym obszarze.
Czasami jednak okazuje się, że spotykasz w tym tłumie osobę taka jak Ty – tak samo myśli, tego samego oczekuje od życia, pasjonuje się tym co Ty. Dlatego właśnie warto wyjść do ludzi, wejść w ten tłum, poznawać się, by spotkać tzw. Bratnią duszę.
Iść na spotkanie takich samych osób jak Ty – np. jeśli Ty blogujesz to idź na spotkanie osób blogujących, bowiem okazuje się, że jesteś u siebie.
Tak było na spotkaniu blogerek u Księżycovej, które odbyło się 10 grudnia i na którym  miałam przyjemność przeprowadzić prelekcję z poszukiwania inspiracji – niezbędnik blogera.
Tego dnia spotkało się 13 blogujących kobiet, które w większości widziały się pierwszy raz.
Niby każda inna a jednak tak blisko sobie i szybko znalazłyśmy wspólny język J

kreatywność


 

Kto uczestniczył w spotkaniu?

1. Milena Marchlewska
www.ksiezycova.pl
2. Patrycja Kalinowska
slaguu.blogspot.com
3. Magdalena Szczęśniak
kartkazpasja.com
4. Katarzyna Krawczyk
neverendingmakeup.blogspot.com
5. Krystyna Polek
twardonaziemimiekkowchmurach.blogspot.com
6. Ewa Kalina
http://ewakalina.blogspot.com/
7. Klaudia Klaudia
shinybeauty.blogspot.com
8. Katarzyna Piasecka
http://blekitnypamietnik.blogspot.com/
9. Kamila Warczak
www.camesss.pl
10. Martyna Cysewska
m-artyna.blogspot.com
11. Elwira Charmuszko
spiked-soul.blogspot.com
12. Weronika Durszewicz
https://wersquu.blogspot.com/
13. Patrycja Kłodzińska
http://kiudlis.blogspot.com/

Milenie z bloga Księżycova w organizacji pomagała Patrycja  z bloga Slaguu. Dziewczyny bardzo fajnie zorganizowały spotkanie. Postarały się o wiele atrakcji, które wywoływały na twarzy obecnych dziewczyn duże zainteresowanie.

Dziewczyny nasz „zjazd” zaplanowały w klimatycznej bydgoskiej Strefie, gdzie uraczono nas aromatyczną kawa i herbatą oraz kanapkami.

kreatywność


Zaprosiły również przedstawicieli platformy Reach a Blogger: panów Piotra Łokuciejewskiego oraz Adama Sułkowskiego, którzy opowiedzieli nam o możliwościach współpracy z Firmami dzięki pośrednictwu ich Firmy.

Następnie nadszedł czas na moją prelekcję – przybliżyłam dziewczynom możliwości kreatywnego myślenia oraz jego wpływu na tworzenie postów na bloga. Oczywiście było praktyczne wykorzystanie nowo zdobytych informacji, z czym wszystkie sobie rewelacyjnie poradziły – widać że humoru w tej wyjątkowej grupie nie brakowało! 🙂

kreatywność



Dziewczyny wykazały się naprawdę dużą kreatywnością i pomysłowością a przede wszystkim chęcią współpracy. Podczas spotkania narodziło się kilka pomysłów współpracy i to jest piękne J
 Organizatorki wpady na pomysł przedświątecznej wymiany prezentów książkowych. Ja otrzymałam taką z czego bardzo się cieszę.
kreatywność




Sponsorami naszego spotkania byli: 
Mexmo -polska marka kosmetyczna, która podarowała nam kosmetyki do make up (konturówki, pomadki, cienie do powiek, podkłady, korektory, lakiery do paznokci, pudry).
kreatywność
 
Equilibra – lider produktów aloesowych sprzedawanych na całym świecie.
kreatywność
 

PUBLICAT S.A. – księgarnia internetowa prowadzona przez polską grupę wydawniczą.
kreatywność



JOICO – kalifornijska marka kosmetyczna stworzona przez fryzjera Steve Stefano, która zajmuje się produkcją kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów
kosmetyki Joico
 
MYSTERIOUS – to marka specjalizująca się w dodatkach do biustonoszy.
mysterious
 

Iva Natura – marka kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków na bazie esencji i olejków roślinnych pozyskiwanych z roślin uprawianych w chronionych ekosystemach
eva natura
 

Dante Bow Tie – firma zajmująca się produkcją prostych, ale wyrafinowanych i niezwykle eleganckich muszek zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
muszka dante





Dziękuje Mileno i Patrycjo za udział w tym spotkaniu, dziękuje Wam wszystkie dziewczyny za energię, zapał, uśmiechy i naszą znajomość 🙂

spotkanie blogerek

 

Podobał Ci się tekst?

20 thoughts on “Kreatywność, czyli Spotkanie Blogerek z Księżycovą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *