Jak zarządzać efektywnie sobą w czasie – IV Spotkanie Blogilly

IV spotkanie Blogilly to wydarzenie godne zauważenia.

Już standardem stały się spotkania Blogilly organizowane przez Milenę Marchlewską, prowadząca bloga księżycova. I bardzo dobrze, bowiem uczestniczące w nich kobiety/blogerki z utęsknieniem czekają na następne, a po spotkaniu bardzo długo pozytywnie o nim wspominają. Tak było również z spotkaniem wrześniowym, które zostało przygotowane przez Milenę pod hasłem: Sztuka efektywności i odbyło się 1 września w Hanza Cafe w Toruniu, zresztą nie bez kozery w tym terminie.

IV spotkanie blogilly

 

1 wrzesień do moment rozpoczęcia nauki a dla nie uczących się ten dzień wiąże się z planami i celami. Podobno bowiem jesienią warto ustalać cele. A jak je realizować by osiągnąć efekt? Na to pytanie znalazły odpowiedź uczestniczki IV zjazdu blogerek Blogilly.

Dzięki prelekcjom Joasi Bogielczyk, Kasi Berskiej oraz mojej wiele spraw dotyczących celu oraz organizacji czasu w dążeniu do jego realizacji zostało wyjaśnionych.

Najpierw ja opowiedziałam o zarządzaniu czasem by być maksymalnie efektywnym. Zgodnie z trzema rytmami, które towarzyszą nam na co dzień. Ponadto przedstawiłam dziewczynom sposób na rozwój dochodu pasywnego i rozwoju swojego biznesu podczas współpracy z Projekcie Teamwork. Zaproponowałam współpracę i pomoc w stawianiu pierwszych kroków do przedsiębiorczości.

 

Następnie Joanna Bogielczyk w prelekcji: „wyznaczanie celów i wytrwanie w ich realizacji”  podała przepis na skuteczną realizację ustalonego celu. Jako trener rozwoju osobistego i coach, jest osobą najbardziej kompetentną w tym obszarze a poza tym jej prelekcja była skuteczna i jak najbardziej prawdziwa. Asię darzę subiektywnie pozytywnymi uczuciami, polecam z ręką na sercu jako specjalistę w tym obszarze.

 

Katarzyna Berska redaktor naczelna czasopisma „Blogostrefa” przedstawiła nam natomiast wskazówki dotyczące efektywnej realizacji projektu. Kasia to niesamowita osoba, podziwiam ją za projekt, którego jest współautorką, a także za pasje, które rozwija i tworzy. Już niedługo otrzymam pierwsze czasopismo w ramach prenumeraty.

 

Poza tym nie byłoby spotkania bez wspaniałych uczestniczek: kobiet, pełniących na co dzień role: uczennic, studentek, pracownic, matek czy żon i partnerek życiowych. Kobiet, które starają się pogodzić te pełnione role z prowadzeniem blogów, zarabianiem a także czasem na rozwój swoich pasji.

W IV edycji Blogilly uczestniczyły:

Milena również postarała się o prezenty od Firmy Bella i Blogostrefy. Ja podarowałam dziewczynom kosmetyki od Oriflame ale najwspanialszy prezent bo robiony własnoręcznie i z sercem podarowała nam Madzia z kartakazpasja. Każda uczestniczka dostałą spersonalizowaną zakładkę do książki. Jestem wierną fanką Magdy kartek a te zakładki to już po prostu wielkie cudo!

 

fot. kartkazpasja.com

Podobał Ci się tekst?

3 thoughts on “Jak zarządzać efektywnie sobą w czasie – IV Spotkanie Blogilly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *