SPA dla ciała i ducha, czyli Kaszmirowy Relaks – Spotkanie tylko dla kobiet!

 

Cały tydzień w biegu: praca, potem rodzina, zakupy, pomoc przy odrabianiu lekcji lub zabawa z dzieckiem. Nie wspomnę o praniu, prasowaniu czy planowaniu i zrobieniu obiadu na kolejne dni. Weekend – nadrabianie zaległości rodzinnych. W końcu należy odwiedzić mamę i teściów, lub siostra organizuje imieniny… O właśnie! Jeszcze trzeba kupić prezent!

Znasz ten scenariusz? Lub bardzo podobny?

Niestety tak wygląda głównie nasze codzienne życie w wiecznym pędzie i zostawianiu własnych spraw na potem. Co tydzień sobie obiecujesz: od następnego tygodnia zadbam o siebie, zacznę ćwiczyć, pójdę do kosmetyczki…

Tygodnie jednak uciekają, a Ty nadal tak naprawdę jesteś zmęczona i zastanawiasz się: a gdzie w tym wszystkim jestem JA? Kobieta?

Nie jesteś w tym sama. Są miliony kobiet, które tak się czują.

Czas zatem pomyśleć o naładowaniu baterii – czyli wzmocnieniu w sobie pozytywnego myślenia poprzez pozytywne wrażenia, emocje a także wiedzę, z tego zakresu, jak sobie radzić w przyszłości kiedy znowu zacznie się wątpić w siebie?

Ale tak być nie może! Dlatego wraz z Justyną z melonik i welonik postanowiłyśmy na przekór jesiennym dołom i chandrom zorganizować coś dla kobiet, by wzmocnić ich poczucie wartości i dać możliwość złapania oddechu od codzienności.

Tak powstał Kaszmirowy relaks, o którym pisałam już na social media klik

By oderwać się od codzienności, najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd w inne miejsce, pozostawić wszystko to, co stresuje i jest monotonne. Taką decyzję podjęłyśmy z Justyną z Melonik i Welonik i postanowiłyśmy zorganizować taki wypad dla innych kobiet, tak samo zapracowanych jak My!

Wybór padł na Pałac Poledno w miejscowości: Poledno i wiecie co? To był to strzał w dziesiątkę!

 

 

Sielankowa atmosfera, spokój, cisza, Hotel położony nad urokliwym jeziorem. Komfortowe pokoje, klimatyczny wystrój Hotelu, a dla biznesu – sale Konferencyjne i możliwość organizacji spotkań biznesowych!

Wspaniałe widoki, a przede wszystkim strefa SPA – sauny, jaccuzi i możliwość masażu. Ach ten masaż…. Dzięki Pani masującej doznałam takich rozkoszy…. Ech mówię Wam! Można było również zakupić specjalne świeczki, zrobione przez specjalistki z Strefy SPA w Polednie, najlepsze do domowego masażu i relaksu J

Nie wspomnę o jedzeniu, a w przypadku przyjazdu z dziećmi, wspaniałym dużym Placu zabaw oraz wystawom np. maszyn rolniczych.

Ale wracając do naszego wyjazdu Kaszmirowy Relaks…

Pojechałyśmy tam w 6 kobiet w pewien piękny słoneczny weekend, by zmienić swoje nastawienie na kolejne nadchodzące jesienne dni i naładować swoje baterie.

Wymyśliłyśmy z Justyną moc atrakcji, czyli wszystko to, co potrzeba, by się zresetować i pozytywnie nastroić.

Był do zatem weekend dla kobiet, w którym można było:

  • WZBOGACIĆ DUCHA O POZYTYWNE EMOCJE
  • ZADBAĆ O CIAŁO DZIĘKI ZABIEGOM SPA
  • WZMOCNIĆ KONDYCJĘ FIZYCZNĄ POPRZEZ RUCH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU W GRONIE PRZYJACIÓŁEK
  • DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK POZYTYWNIE DZIAŁAĆ POPRZEZ UDZIAŁ W POZYTYWNYCH WARSZTATACH

Był to więc relaks w cudownej strefie SPA, było pyszne jedzenie, była integracja, dużo śmiechu, możliwość korzystania z jaccuzi i saun ale także warsztaty.

 

Warsztaty odbyły się o bardzo intrygującej porze, bo o godz. 19.00! Po masażach, pysznej kolacji, kiedy to dziewczyny były maksymalnie zrelaksowane i przede wszystkim nie zestresowane tym, czego się mogą spodziewać. Z filiżanką kawy w ręku.

 

Poznajcie opinie dziewczyn po weekendzie!

Uwielbiam piękne miejsca, a Pałac Poledno jest jednym z nich. Wspaniałe wnętrza w otoczeniu niezwykłej natury. Idealne miejsce na wyjazd z przyjaciółmi. To otoczenie i dobre towarzystwo sprawiło, że wróciłam mega naładowana dobrą energią. Do dziś patrząc na kartkę, która dostałam podczas warsztatów, jestem szczęśliwa, że mam tak wspaniałe przyjaciółki.   Jagoda

Wyjazd mega udany i potrzebny każdej kobiecie. Podczas pobytu znalazło się coś dla ducha i ciała. Kartkę, którą przywiozłam z warsztatów, mam ze sobą w pracy i gdy mi źle, spoglądam na nią i od razu wraca dobry humor. Ola

Dla mnie kartki na plecach to było coś. Przynajmniej się czegoś o sobie dowiedziałam i były to pozytywne informacje. Ostatnio mi takich brakowało. Kamila

Nie mogę się doczekać kolejnych tak wspaniałych chwil, w tak doborowym towarzystwie! Beata

 

Co zatem dał nam ten weekend?

Przede wszystkim, możliwość zapomnienia o szarej codzienności chociaż na jedną dobę. Możliwość bycia kobietą i dopieszczenia swojej sfery cielesnej jak i umysłowej.

Rozwinięcia w sobie pozytywnego nastawienia, które nie oznacza odrzucenia smutku, lecz wzięcie odpowiedzialności za swoją rzeczywistość, zrozumienie przyczyn swojego cierpienia i mimo tego zdecydowanie się na przyjęcie swojego życia w pełni sił i z optymizmem. Taka postawa prowadzi do zdrowszego stylu życia i oddziałuje pozytywnie również na otoczenie.

Codziennie myślimy, posługujemy się swoimi przekonaniami i czegoś pragniemy. Dlatego warto myśleć o tym co miłe i co dla nas dobre, a eliminować myśli o tym, czego nie chcemy i czego należy unikać.

Czy również chciałabyś wziąć udział w takim weekendzie? Daj znać lub śledź nasze profile: Mój i Justyny, bowiem przygotowujemy już coś specjalnego…

 

21 thoughts on “SPA dla ciała i ducha, czyli Kaszmirowy Relaks – Spotkanie tylko dla kobiet!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.