Podsumowanie 2017 roku.

Podsumowanie 2017 roku.

Za 4 miesiące „stukną” mojemu blogowi 2 lata, co szczerze mówiąc mnie bardzo cieszy. Na początku myślałam, że będzie to tylko przygoda a zanosi się na trwały i stały związek. Chociaż nie zawsze mam dla niego czas, jednak po dłuższym rozstaniu tęsknie i wracam, bo mam misję do spełnienia.

podsumowanie

Dlatego też na początek Nowego 2018 roku spoglądam na poprzedni rok z sentymentem analizując wszystko to, co się w tym roku wydarzyło w moim blogowym życiu. O to podsumowanie:

  1. Uczestniczyłam w dwóch Śniadaniach Świadomych Blogerek – z przyczyn osobistych i zawodowych nie mogłam więcej razy. Na śniadaniach tych poznałam jednak kolejne cudowne osoby, z którymi utrzymujemy kontakt do dzisiaj poprzez sporadyczne wypady na kawę lub prowadząc wzajemne, motywujące do biegania rozmowy.
  2. Zostałam nominowana do Libster Award, za dobrze wykonywaną robotę.
  3. Festiwal See Bloggers – wielkie przedsięwzięcie skierowane dla blogerów, vlogerów czy youtoberów. Duża dawka wiedzy, motywacji i informacji.
  4. Spotkanie Blogerów w Mielnie – byłam już drugi raz z rzędu i coś mi się wydaje, że zapiszę je sobie w kalendarz jako coroczny cel 🙂 Organizatorki co roku pozytywnie zaskakują i w ogóle są przesympatyczne 🙂
  5. Zorganizowałam na swoim fan page 10 dniowe Wyzwanie: Odczarujmy listopad”. Wyzwanie to cieszyło się zainteresowaniem, co było dla mnie sukcesem. Chciałam bowiem poprzez nie pomóc wyrobić pozytywny nawyk w szaro-burej listopadowej aurze.
  6. Spotkanie dla kobiet – Współorganizowałam je z koleżanką, to spotkanie dla każdej z nas: dla mamy siedzącej w domu, zapracowanej na etacie lub własnym biznesie. Po to, by zapomnieć o codzienności i znowu stać się sobą, kobietą.

Jakie natomiast posty w tym roku cieszyły się największym zainteresowaniem?

Przede wszystkim cały cykl z charakterystyką zawodów, czyli: Godzę pasję z karierą. Projekt ten zamierzam kontynuować w tym roku. Wiem już, że jest dużo więcej zawodów, których opis Was interesuje.

Projekt „Praca”. Dziennik poszukiwaczki pracy, to cykl postów z początku roku. Znajdziesz tu informacje i poszczególne etapy, których należy się trzymać jeśli chcesz osiągnąć sukces w poszukiwaniu satysfakcjonującej Ciebie pracy.

Z ostatnich postów bardzo duże zainteresowanie wśród Was cieszył się post dotyczący generowania dochodu pasywnego, a także post z przymrużeniem oka dotyczące charakterystyki Pracowników, a także Szefów w pracy.

Co będzie w roku 2018? O tym napiszę w poście dotyczącym celów. Początek roku zapowiada się dla mnie bardzo intensywnie w życiu zawodowym i osobistym, dlatego też będzie mnie mało na stronie. Szykuje jednak dla Was nowość, do której zaczęłam przygotowywania już jesienią 2017 roku.

Jestem również otwarta na Wasze propozycję – chcecie o czymś poczytać? Napiszcie do mnie. Tymczasem życzę Wam wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok!

———-

Podobał Ci się tekst?

4 thoughts on “Podsumowanie 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *